voznyvip

Posty: 148

spacer
Post Temat postu: Baz-Pal 5:2 Tele Taxi
W poniedziałek 2 lipca 2012 roku meczem Baz-Pal vs Tele Taxi zainaugurowano piłkarskie rozgrywki szóstek w Biczycach Dolnych. Była to nasza czwarta potyczka z 'taksówkarzami', a trzecia wygrana.

Spotkanie rozpoczęło Tele Taxi, po kilku podaniach piłka została przejęta przez nasz zespół. Już w pierwszej akcji piłkę z lewej strony pola karnego w siatce strzałem po ziemi ulokował Biel. Kolejne minuty gry upływały pod dyktando 'bazpalowców'. Swój czas na boisku świetnie wykorzystał Michał Cięciwa oddając niemal dwa identyczne strzały na bramkę rywali i podwyższając wynik do przerwy na 3:0.
Po zmianie stron do głosu doszli 'taksówkarze', którzy wyprowadzali groźne kontrataki. Dwa z nich znalazły miejsce w bramce strzeżonej przez Pawła Lisa. Na 10 minut przed końcem spotkania zrobiło się bardzo nerwowo w poczynaniach naszych zawodników. Pośród tej nerwowej końcówki najlepiej odnalazł się nasz obrońca Piotr Chełmecki, który dzięki swoim rajdom w pole karne zdobył najpierw bramkę na 4:2, by chwilę później dobić przeciwnika pięknym uderzeniem z woleja w samo okienko bramki rywala.

Baz-Pal 5:2 Tele Taxi

Skład: Paweł Lis, Adam Bienias, Łukasz Jurczak, Piotr Chełmecki, Dawid Gargula, Piotr Woźniak, Jakub Biel, Michał Cięciwa, Marcin Chronowski, Leszek Chonowski

Bramki: Michał Cięciwa 2, Piotr Chełmecki 2, Jakub Biel 1

źródło: [link widoczny dla zalogowanych]

.
.
.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.sportlgdchelmiec.fora.pl Strona Główna » Turnieje / Piłkarska Liga Szóstek w Biczycach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)