Posty: 56

Skąd: WTF Collective
spacer
Post Temat postu:
ze strony głównej WTF 4 : 6 Buba ;p Wydawało mi się, że dobrze policzyłem wynik Very Happy

O 12:00 odbyło się spotkanie pomiędzy WTF, a Bubą. WTF jeżeli chciało zachować cień szansy na awans musiało wygrać to spotkanie.
Pierwsze minuty spotkania to ataki zespołu Collective i zaowocowały one dwoma bramkami, Buba chyba się nie spodziewała takie obrotu sprawy na początku meczu, że po zaledwie 15 min gry będzie przegrywać 2-0. Chłopaki z Buby wzięli się do odrabiania strat i szybko wyrównali. Mecz toczył się do końca pierwszej połowy obustronną wymianą ciosów. Zawodnikom drużyny WTF zabrakło trochę zimnej krwi by prowadzić przed końcem przerwy. Szczęście dopisało Bubie i prowadziła ona 3-2.
Po przerwie to zawodnicy Buby ruszyli tak jak WTF w pierwszych minutach, ale szczęście też sprzyjało drużynie Collctive, której bramkarz był w formie i udało się jej doprowadzić do remisu. Chłopaki z Buby szybko wyszli na ponowne prowadzenie po kilku minutach (4-3). Następne minuty to znów wymiana ciosów między obydwoma drużynami, efektem tej wymiany był kolejny gol dla Buby na 5-4. Zawodnicy Collective się jednak nie załamali i i walczyli do końca by doprowadzić do remisu. WTF zabrakło zimnej krwi pod bramką rywala. Widać było, że zawodnicy obu drużyn byli wyczerpani meczem i trochę więcej sił mieli chłopaki z Buby, którzy najpierw strzelili na 5-4. A potem po ataku WTF wyszli z kontrą i strzelili 6-ego dającego pewne i spokojne prowadzenie na 4 minuty przed końcem spotkania.
Co mogło się podobać w meczu: duża liczba bramek, ataki z obu stron, gra fair play bez ostrych fauli (jedynie na początku przy wybijaniu piłki przez naszego zawodnika ucierpiał zawodnik Buby, ale to nic poważnego.)
Minusy: dziwne decyzje sędziego, pogoda, która dała w kość
Dzięki za fajny mecz. Życzę sukcesów dalej.
Jakbym coś pomylił to proszę mnie poprawić.

zastrzegam sobie kopiowanie tego co napisałem na stronę główną bez mojej zgody ^^

Poprawiłem opis Razz

Ostatnio zmieniony przez WTFCollective dnia Nie 17:08, 23 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz

spacer
nasz jutrzejszy mecz z Baz Palem przelozony na naszą prośbę - termin póki co nieznany....dzięki dla BazPalu za wyrozumiałość

gzroyal

Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 13

spacer
Czy w takim razie orlik będzie wolny o godzinie rozgrywania waszego meczu?? może Baz Pal zechce zagrać z Gorzkowem sparing w tym czasie??

colaluki

Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 22

Skąd: Baz-Pal
spacer
napisze do kapitana to jak co dam znać, jak możesz napisz na PW nr kom, to napisze, nie wiem czy wszyscy dadzą radę być ale mamy szeroka kadre więc do gry napewno bylo by kilka osób

kapitan jutro nie da rady a on przeważnie ekipę zwołuje więc my nie zagramy ale może ktoś inny bd chętny

Ostatnio zmieniony przez colaluki dnia Pon 20:35, 24 Maj 2010, w całości zmieniany 2 razy

spacer
Post Temat postu: Nie wdawjcie się w rozmowy z tym gościem.
Nie odpowiadajcie na żadne teksty tego Kryspin_Lo. Stara się nam poprostu zanieczyścić forum. Toczmy dalej konstruktywne rozmowy takie jak do tej pory i nie ulegajmy takim osobom i rzuconym przez nich bezsensownym tekstom.
Pozdrowienia dla wszystkich drużyn grupy C

Post został pochwalony 1 raz
Kryspin_Lo

Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 15

spacer
W 8 kolejce odbędzie się kilka hitów kolejki w poszczególnych grupach które mogą zadecydować o kolejności w tabeli:

W grupie A meczem takim będzie napewno mecz pomiędzy ZSnr3 a DUO.
W spotkaniu tym nie ma jednoznacznego faworyta , doświadczenie przemawia za DUO, ale w piłce wszystko jest możliwe.
DUO legitymuje się jednym z lepszych bilansów bramkowych w turnieju +60 co świadczy o tym że zespół zdobywa dużo bramek. W ZSnr3 dało się zauważyć iż po strzeleniu 2-3 bramek górę biora indywidualności. Czy to zgubi drużynę ZSnr3 , czy rozpędzone DUO jest w stanie pokonać świetnie grających uczniów ?? o tym przekonamy się niebawem

W grupie B
takim meczem kolejki będzie zapewne mecz pomiędzy zielonymi a joga bonito, obydwie drużyny aspirują do awansu z grupy przy czy zespół zielonych ten awans ma już zapewniony. Zieloni po przeciętnych początkowych wynikach prezentują się coraz lepiej z meczu na mecz, w ostatnim meczu bliscy byli pobicia rekordu DUO gromiąc Urząd Gminy Chełmiec 30 :3. Joga natomiast dość łatwo pokonała Taksówkarzy, mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, Joga do ostatecznego awansu potrzebuje tylko zwycięstwa co dodaje dodatkowego smaczku temu meczowi

W grupie C
hitem kolejki można okrzyknąć mecz pomiędzy Gorzkowem a Baz Palem. Gorzków to ubiegłoroczny triumfator turnieju który gra zupełnie inna piłkę niż reszta drużyn , jest mnóstwo strzałów z daleka są świetnie wykreowane akcje czy wreszcie mnóstwo zdobytych bramek, zespół Baz Palu nie przegrał jeszcze meczu i świetnie prezentuje sie w każdym meczu, ale czy to wystarczy na rozpędzony Gorzków??
Awans obydwie drużyny już sobie zapewniły , pozostaje walka o lepsze miejsce w tabeli która da rozstawienie w dalszej fazie rozgrywek. Mecz zapowiada się zatem bardzo ciekawie ,
Typując faworyta lekkie wskazanie na GORZKÓW , który powinien zainkasować 3 punkty.

radziufan

Posty: 32

spacer
SKS - WTF 5:3
po wyrównanym meczu wygrywamy myśle jednak że zasłużenie gdyż mieliśmy trochę więcej z gry ale czegoś brakowało by postawić kropkę nad "i". WTF to ciekawy zespół który nie bez powodu ma opinię solidnego przeciwnika.
Dzikujemy za walkę fair, w całym meczu sędzi właściwie nie miał co robić i o to chyba w tym turnieju chodzi:)

spacer
kolejny mecz na szczycie i kolejny remis Baz - Pal - Gorzków -3;3 (2:2), graty za walkę, szkoda, że nie mogłem być z wami na meczu

To dzień Baz-Palu.
Ciekawostką jest, iż siatkarski team pokonuje dziś niepokonanych rywali w turnieju 2:1.

Relacja z meczu Gorzków - Baz Pal

Początkowe minuty to przewaga Gorzkowa, Baz Pal jakby trochę wystraszony przeciwnika na początku się zamknął co przyniosło prowadzenie naszej drużynie po strzale Araba zza pola karnego. Po tej bramce przeciwnicy jakby odważniej zaczęli sobie poczynać w ataku, po błędzie naszego obrońcy który zbyt lekko podaje do bramkarza do piłki doszedł L. Chronowski i wykorzystując ten błąd doprowadził do stanu 1:1, kolejne minuty pierwszej połowy do dużo walki w środku pola , ok 5 minut przed końcem pierwszej połowy na strzał z połowy decyduje się Oleksy, bramkarz popełnia błąd i wypluwa piłkę z której doskonale korzysta Marek Głąb wyprowadzając nas na 2:1, mogło by się wydawać że takim wynikiem zakończy się pierwsza połowa jednak jeszcze jedna akcja Baz Palu, wyrzut z autu na 5 metr tam nasz obrońca znowu popełnia błąd a przeciwnik strzela bramkę z metra.
Druga połowa bardziej zacięta przeplatana akcjami raz z jednej raz z drugiej strony, kluczowy moment to żółta kartka dla naszego kapitana i 5- minutowa kara, Baz - Pal przeprowadza zabójczą akcję i wychodzi na 3:2, grając w osłabieniu staramy się atakować i jedna akcja przynosi upragniony sukces po strzale Wojciecha Binka i rykoszecie od obrońcy piłka wpada do bramki, jest 3:3 , pięć minut do końca meczu na boisko powraca Arab, akcje Gorzkowa coraz bardziej się zazębiają po zmarnowanej "100"- tce wydawać by się mogło że jest po meczu jednak ostatnia akcja należy do Gorzkowa, rzut wolny wykonywany z okolicy 20 metrów, bramkarz ustawia 3 metrowy mur, do piłki podchodzi Oleksy który piekielnym strzałem kieruje piłkę jakby się mogło wydawać w samo okienko, niestety piłka odbija się od wewnętrznej strony spojenia i wychodzi w pole gry.

Mecz pełen walki
Dziękujemy Baz Palowi za grę

Odniosę się jeszcze do jednej sytuacji , apropo piłek, piłka którą gra Gorzków jest to piłka która podczas takich warunków nie nasiąka wodą i zdecydowanie jest lepiej nią grać niż piłkami do "antyfutbolu" z 5-cioma litrami wody w sobie w dodatku nie napompowana. Piłka którą gramy wymaga napewno większych umiejętności ale dla każdego warunki są takie same dlatego niezrozumiałe jest dla mnie to że Baz Pal tą piłką dziś wyraźnie się bał grać, jeśli chcemy stwarzać dobre widowiska musimy grać piłką która nam na to pozwoli bo te pomarańczowe szmacianki się nie nadają, mam propozycję iż możemy naszą piłkę oddać na rzecz turnieju po to aby każdy mógł nią grać i wtedy okaże się o ile lepsza jest ta piłka, jesteśmy w stanie kupić nawet 2 taką samą po to żeby były w turnieju 2 piłki,

POWIECIE PIŁKA NIE GRA.... ALE CZY NAPEWNO???
TO DLACZEGO BAZ PAL BAŁ SIĘ PIŁKI JAK DIABEŁ ŚWIĘCONEJ WODY....???

EKIPA Z GORZKOWA

.
.
.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.sportlgdchelmiec.fora.pl Strona Główna » Turnieje / Piłkarski Turniej o Puchar Wójta Gminy Chełmiec 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)