Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 24

spacer
Post Temat postu: I gdzie jest BUBA
I gdzie jest buba??? hahah brawo dla zielonych ale ich powieźli drabinka ułoyzyła się tak że finał Gorzków Zieloni

I H... mnie obchodzi co powie BUBA BUBA

gang

Posty: 11

spacer
SLU dobrze mówisz nie wiem gdzie BUBA była... wiecej gadali a mniej robili... byłem na meczu widziałem najlepszy był ten wielki co sie ciskał po murawie jak wsciekły... nowy nabytek zielonych w obronie bodajże zibi... te kanały co sadził zawodnikom buby to jazda.. i wygrywał pojedynki glowkowe z wyższym o 3 głowy zawodnikiem...buba niech sie schowa z swoim zachowaniem.. wielcy gwiazdorzy.. a znaleźli swoje miejsce...

voznyvip

Posty: 148

spacer
do SLU i gang nie zapominajcie że ten wynik nie oznacza wcale że Zieloni przejdą do dalszej fazy. Buba napewno nie sklada broni!

M&M

Posty: 33

spacer
Wyszło jedno grupa C była po prostu słaba jedynie Gorzków może coś zwojować to jest drużyna która potrafi się zmobilizować i ma umiejętności. BazPal niech uważa na słowa bo może mieć ciężko z resztą zobaczymy co pokaże ekipa "Woźnego" która wg mnie nie ma wielkich szans na sięgnięcie po tytuł... Zieloni pokazali dobrą grę i buba nie mogła znaleźć sobie miejsca na boisku jedyne co to skuteczność w grze Zielonych pozostawia wiele do życzenia bo mogli już zapewnić sobie sporą różnice bramkową... czekamy na kolejne mecze 1/16 Pozdrawiam

Baz-Pal -Sączersi - 2

nr1kondzio

Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 5

spacer
Gratulacje dla zadownikow Buby, za gre i za ambicje , ale jeden zawodnik buby sam sie smial ze swojeo dlugiego kolegi tzw Górola ... ktory sobie nie radzil w tym , Nowy nadytek Zielonych Zibi wygrywal z nim pojedynki glowkowe co jest mniejszy od niego i to wkur..... ;p
Buba miala zla wrecz kijowo taktyke gre gorna pilke ... co w tym dniu nic im nie wychodzilo , bo zawodnicy Zielonych byli znakomicie dysponowani i bez procentow !!!! hehe Zieloni jedna wade w tym meczy mieli taka ze byli nie skuteczni az Szkoda o tym pisac , ale taki jest fuutboll , Buba niech sie cieszy ze nie stracila dwucytrowkii !! bo taka prawda , i niech nie piszza ze tak nie bylo bo ten co byl na meczu to potwierdzi kazdy !! Gratulacje Dla bramkarza Bubu "Miska" ktory wybronil im mnostwo sytycaji , dziekujecie jemu ze taki byl wyniik,
A co do sprawy sprawdzania po meczu , to tylko jeden Chlopl oczywiscie Gorol musial zrobic zamieszanie , gralismy z nimi sparingi i wiedzial jakim skladem gramy wiec nie wiem czemu robil zamieszanie , nie umiem tego wytlumaczyc,
Nie co on chce z tym osiagniac ale walkowera to raczej nie ma mowy zeby wam przyznano !!
JUz ta faza pokazuje od meczu Zieloni-Buba , ze to dopiero poczatki wielkich emocji ... ;p
Pozdrawiam wszytskich !!

Zieloni

SLU

Posty: 24

spacer
O poziomie grupy C świadczy ilość bramek strzelonych przez drużyne Gorzkowa, a buba jak to buba dużo mówili, że tytuł chcą wygrać.., że są najlepsi... haah a mówiłem że nie zajdą daleko z taką grą.. to nikt nie słuchał brawo dla zielonych Finał - Zieloni Gorzków coraz bardziej realny

Adios BUBA

Darektoja

Posty: 80

spacer
Post Temat postu: Mecz Fakro-Straż Graniczna
Obie drużyny zagrały bardzo dobry mecz, a wynik świadczy o emocjach jakie nam towarzyszyły do końca. Fakro z jednym zawodnikiem na ławce rezerwowych, Straż Graniczna osłabiona brakiem Maiusza Stawiarskiego i Igora Kalinowskiego. Początek należał do Fakro, strzelili dwie bramki po błędach w kryciu przez zawodników SG. Do przerwy udało się jednak SG dogonić Fakro i wynik był 2:2. Po przerwie gra była wyrównana, lecz zwycięską bramkę strzeliła Straż Graniczna. Wynik mógł być odrobinę wyższy lecz w SG zawiodła skuteczność. Mecz czysty i godny obejrzenia. Wynik pierwszego meczu daje obu drużyną szansę na awans. Gratulacje dla chłopaków z Fakro za walkę do końca. Za tydzień rewanż, mecz ten zdecyduje kto będzie grał dalej.

radziufan

Posty: 32

spacer
Duo - SKS 7:7

bardo wyrównane spotkanie w któym pierwsi objeliśmy prowadzenie po przytomnym zachowaniu Zinyaka przy rzucie wolnym. Pod koniec I połowy ewidentny karny dla Duo i na przerwe schopdzimy z rezultatem 1:1.
W dtugiej połowie rozwiązał się worek z bramkami z tym że to my musieliśmy cały czas gonić rywala. Udało się na 5 min przed końcem gdy to doprowadzamy rezultatu 6:6. Na minute przed końcem prowadzimy 7:6 mamy okazje 100% na kolejną bramkę...nie strzelamy idzie kontra i na 10 sekund przed końcem tracimy bramkę na 7:7....

emocjonujący, czysty mecz już nie mogę się doczekać rewanżu
niech wygra lepszy!

voznyvip

Posty: 148

spacer
Piekne wyniki widze Smile a Joga z ZS nr 3....totalne zaskoczenie Smile, ale to świadczy że w tej fazie nie ma słabeuszy

.
.
.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.sportlgdchelmiec.fora.pl Strona Główna » Turnieje / Piłkarski Turniej o Puchar Wójta Gminy Chełmiec 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)