spacer
Post Temat postu:
Witam Smile
Duo nie ma na co zwalic porazki to oczywiscie na sedziego ...

Mecz bardzo fajny ... Ci ktorzy przyszli napewno nie zaluja ...Pierwsze minuty obustronne ataki druzyn i do przerwy 4:1 dla nas druga polowa troche wyszlismy poluzowani i robimy sobie nerwowke do konca ale na koniec udaje nam sie zdobyc zwycieska bramke

M&M mowisz o naszym bramkarzu ... przez ktorego przegraliscie mecz ... obroniony karny i kilka swietnych interwencji i przegrywacie ...
Dzisiaj zaprezentowalismy sie jako druzyna i bylismy zdecydowanie lepsi a to ze nie umiecie przegrywac to juz nie moja wina ... na boisku zostawialismy kawal dobrej roboty pozdrawiam

M&M

Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 33

spacer
mylisz się chłopcze nie gram w duo nawet nie gram w waszej grupie. I wcale nie zagraliście lepiej w 2 połowie poza strzeloną szczęśliwie bramką nie zrobiliście nic a kilka dziwnych decyzji ochroniło was przed kontratakami. traficie w końcu na drożynę która oddaje strzały na bramkę a nie wchodzi do niej z piłką to się przekonacie ile wart jest Wasz bramkarz:) niestrzelony karny to jest zawsze zasługa strzelającego widocznie musiał zdeprymować go taniec jaki wykonał wasz bramkarz:) hehe pozdrawiam i trochę pokory Panowie:)

Darektoja

Posty: 80

spacer
Post Temat postu: Duo-ZS NR 3-obiektywnie
Czytałem Wasze wcześniejsze wypowiedzi na temat tego meczy i postaram się w skrócie zająć swoje stanowisko.
Nie jestem zawodnikiem żadnej z tych drużyn a gram w innej grupy. Mecz mnie zaciekawił, bo niewątpliwie naprzeciw siebie stanęły dwie piłkarsko dobre drużyny-należało ten mecz zobaczyć na żywo.
Pierwsza połowa, otwarta gra, twarda z przewagą ZS NR 3. Bramki dla beniaminka wpadły po ładnych akcjach i szybkich kontrach. Duo zagrało w pierwszej połowie, niekonsekwentnie z tyłu i to było głównym powodem przegrania do przerwy 4:1.
Druga połowa przewaga Duo była widoczna, odważne ataki i dogonienie wyniku-godne uwagi. Na emocje w meczu nie można było narzekać, bo były do ostatnich minut. Niewykorzystany karny przez Duo być może przesądziłby o remisie. Tak się jednak nie stało i ZS NR 3 wychodzi w grupie na pozycję lidera.
Narzekanie na sędziego w meczu nie powinno mieć miejsca. Uważam, że sędziował w miarę obiektywnie, pomimo być może czasami błędnej interpretacji. Napewno nie zrobił krzywdy żadnej z drużyn i nie wypaczył wyniku meczu.
Z sentymentu byłem za Duo i uważam, że wynik remisowy (z przebiegu meczu) byłby sprawiedliwy, ale było inaczej i często tak bywa.
Sukces ZS Nr 3 upatruję w osobie Marcina Jasińskiego, który bardzo mądrze rządzi na boisku. Inaczej gra drużyna jak jest on na boisku, a inaczej gdy stoi za linią boczną boiska (na zmianie). Przykład tego o czym piszę miało miejsce pod koniec pierwszej połowy, po zejsciu Marcina nastąpił chaos w szeregach ZS NR 3.
Słabym elementem beniaminka był bramkarz, który Duo powinno wykorzystać lecz starzałami w środek bramki i stojącego bramkarza nie można było osiagnąć sukcesu w tym meczu. W sumie bramkarz ZS Nr 3 obronił karnego (beznadziejnie wykonany przez zawodnika Duo), który okazał się decydujący w tym meczu.
Duo przegrało ten mecz taktycznie. O ile pierwsza połowa była słaba, za drugą część meczu niewątpliwie zasługują na pochwałę. Dogonili wynik meczu na remis i wtedy należało nie odpuszczać tylko grać swoje i pujśc za ciosem (mieli na tyle długą ławkę rezerwowych, że mogli przeciwnika zabiegać). Oddali inicjatywę pod koniec (co było widać) i stracili bramkę najważniejszą w tym meczu.