Jako kapitan Baz-Pal'u zapewniam że mój zespół gotowy jest do gry w każdych warunkach! Smile

Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 56

Skąd: WTF Collective
spacer
Mecze powinny odbyć sie normlanie, nie wiem jak z przejazdem przez most Razz aczkolwie do wieczora ma nie padać więc woda powinna troszkę opaść Smile

djkosiu

Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 28

spacer
Most jest normalnie przejezdny więc nie ma problemu z dotarciem.

spacer
no i remis po 6, niedosyt trochę jest po tym meczu bo prowadząc 6-4 pare minut przed końcem dajemy sobie wbic 2 bramki

spacer
Analizując mecze w jakie pozostały do rozegrania czołówce tabeli wiele wskazuje na to ze BubaSport może wygrać rywalizacje w grupie C

SKS - Gorzków

Mecz stał na dobrym poziomie, jednak trochę zabiegaliśmy dzisiaj kibiców Sandecji, z naszej strony mnóstwo niewykorzystanych sytuacji, kibice w drugiej połowie zaczęli grać odważniej co poskutkowało 2 strzelonymi bramkami , mieli jeszcze kilka okazji ale tu również jak i u nas zawodziła skuteczność.

Dzięki za walkę fair, bez żadnych złośliwości i podjęcie walki,
Powodzenia w następnych meczach

voznyvip

Posty: 148

spacer
My zagramy w 7 kolejce ze Stowarzyszeniem, zapowiada się zatem ciekawy mecz Smile

radziufan

Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 32

Skąd: Stowarzyszenie Kibicow Sandecji
spacer
Gorzków - SKS

zabiegani to mało powiedziane no ale coż jak niektórzy nasi zawodnicy mają lepsze zajęcia niż przyjazd na Orlik i gra w piłkę, to mecz rozgrywa się w 6 bez zmienników no i efekt nie może być inny, szczególnie z tak dobrze grającym zespołem jak Gorzków

Post Temat postu: Prośba do obserwatorów i zawodników grupy C
Jezeli będziecie mieli trochę czasu aby opisać swoje mecze w których bierzecie udział to skorzystajcie z tej propozycji. Chodzi o to aby w audycji radiowej przedstawić fakty z konkretnego spotkania(jak było naprawdę), bo to jest najważniejsze. Tematyka godna uwagi, którą niewątpliwie wykorzystają prowadzący audycję radiową w środowe wieczory. Te wczorajsze fantastyczne opowiadania o kolejnych meczach nie powinny mieć więcej miejsca. Postarajmy się pomóc chłopakom z radia bo będzie im niewątpliwie trochę łatwiej.
Pozdrowienia dla drużyn z grupy C, walczcie do końca.

Posty: 56

spacer
Na gorąco (dosłownie) po meczu
WTF 5-7 Buba (chyba tyle, aczkolwiek to mniej ważne)

O 12:00 odbyło się spotkanie pomiędzy WTF, a Bubą. WTF jeżeli chciało zachować cień szansy na awans musiało wygrać to spotkanie.
Pierwsze minuty spotkania to ataki zespołu Collective i zaowocowały one dwoma bramkami, Buba chyba się nie spodziewała takie obrotu sprawy na początku meczu, że po zaledwie 15 min gry będzie przegrywać 2-0. Chłopaki z Buby wzięli się do odrabiania strat i szybko wyrównali. Mecz toczył się do końca pierwszej połowy obustronną wymianą ciosów. Zawodnikom drużyny WTF zabrakło trochę zimnej krwi by prowadzić przed końcem przerwy. Szczęście dopisało Bubie i prowadziła ona 3-2.
Po przerwie to zawodnicy Buby ruszyli tak jak WTF w pierwszych minutach, ale szczęście też sprzyjało drużynie Collctive, której bramkarz był w formie i udało się jej doprowadzić do remisu. Chłopaki z Buby szybko wyszli na ponowne prowadzenie po kilku minutach. Następne minuty to znów wymiana ciosów między obydwoma drużynami, efektem tej wymiany był kolejny gol dla Buby i prowadzia już ona 5-3(o ile dobrze pamiętam) zawodnicy Collective się jednak nie załamali i zdołali jeszcze doprowadzić do remisu na 10 min przed końcem spotkania. Zawodnicy Collective bardzo dobrze grali w drugie połowie ale zabrakło zimnej krwi pod bramką rywala. Widać było, że zawodnicy obu drużyn byli wyczerpani meczem i trochę więcej sił mieli chłopaki z Buby, którzy najpierw strzelili na 6-5. A potem po ataku WTF wyszli z kontrą i strzelili 7-ego gola dającego pewne o spokojne prowadzenie na 4 minuty przed końcem spotkania.
Co mogło się podobać w meczu: duża liczba bramek, ataki z obu stron, gra fair play bez ostrych fauli (jedynie na początku przy wybijaniu piłki przez naszego zawodnika ucierpiał zawodnik Buby, ale to nic poważnego.)
Minusy: dziwne decyzje sędziego, pogoda, która dała w kość
Dzięki za fajny mecz. Życzę sukcesów dalej.
Jakbym coś pomylił to proszę mnie poprawić.

zastrzegam sobie kopiowanie tego co napisałem na stronę główną bez mojej zgody ^^

edit:
2 ostatnie mecze naszej druzyny beda ciekawe bo przeciwnicy beda walczyc o lepszą lokate Very Happy

Ostatnio zmieniony przez WTFCollective dnia Nie 17:00, 23 Maj 2010, w całości zmieniany 3 razy
gzroyal

Posty: 13

spacer
Post Temat postu: GORZKÓW - FARBOL
Dzisiejszy mecz był niezwykle ciężki głównie przez warunki pogodowe, upał powodował iż w naszych szeregach pojawiła się zupełna niechęć do grania.

Pierwsze minuty to ataki z naszej strony, co zaowocowało 3 strzelonymi bramkami, jednak jakby osiedliśmy na laurach co skrzętnie wykorzystał farbol strzelając jeszcze przed przerwą bramkę na 3:1

W pewnym momencie pogubił się chyba pan sędzia który wyrzucił naszego zawodnika na 2 minuty, po czym pokazał mu żółtą kartkę i dodał jeszcze 5 min. decyzja bardzo nie zrozumiała.

W drugiej połowie zaczęliśmy ponownie przeprowadzać ataki jednak tego dnia świetnie spisywał się bramkarz Farbolu, dopiero rzut wolny wykonywany mniej więcej z połowy boiska przyniósł nam upragnioną 4 bramkę, dążąc do podwyższenia wyniku udało nam się strzelić jeszcze 2 bramki choć okazji było mnóstwo

Bramkę na 6:2 Farbol strzelił w doliczonym czasie gry, (poprosili sędziego żeby przedłużył o minutke że może uda się im strzelić - i UDAŁO SIĘ)

Farbol to drużyna która gra chyba najtwardszą piłkę w turnieju , ambicją nadrabiali braki techniczne.

.
.
.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.sportlgdchelmiec.fora.pl Strona Główna » Turnieje / Piłkarski Turniej o Puchar Wójta Gminy Chełmiec 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)